Kim jesteśmy

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych, komercyjnych, wykonaniem projektów mebli na zamówienie oraz produkujemy najwyższej jakości nowoczesne meble kuchenne, pokojowe, szafy, meble łazienkowe oraz meble dziecięce i młodzieżowe. Posiadamy 17 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli co pozwala nam profesjonalnie i kompleksowo zrealizować dany projekt, posiadamy zaplecze najlepszych maszyn. 

Jako architekci wnętrz staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów i wpisać się w preferowany przez klienta styl. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, zrozumienie jego potrzeb i upodobań. 

Współpracujemy z najlepszymi w branży firmami wykonawczymi oraz dostawcami materiałów i wyposażenia, dbamy o to, by nasz projekt został zrealizowany w 100%. Nasze projekty oparte są na ścisłej współpracy z klientem na każdym etapie prac, wzajemnym zaufaniu oraz pełnej dostępności w czasie całego procesu projektowanego. Nigdy nie ograniczamy ilości koncepcji projektowych i pracujemy aż obie strony są zadowolone z efektu. Zapewniamy wysoką jakość wykonania oraz dużą satysfakcję z powstałego wnętrza. 

Kładziemy duży nacisk na przejrzystość i dokładność dokumentacji projektowej. 

Oferujemy: 

  • Lepszą jakość życia dzięki praktycznym i funkcjonalnym projektom. 

  • Radość z indywidualnych i nowatorskich rozwiązań. 

  • Zdrowie zapewnione przez bezpieczne materiały. 

  • Oszczędzone pieniądze dzięki trwałym i energooszczędnym rozwiązaniom. 

  • Zyskany czas poprzez profesjonalną pomoc na każdym etapie inwestycji. 

Image
Nasze motto to: TWORZYĆ Z PASJĄ , Nasz cel to: ZADOWOLENIE KLIENTA